Nezařazené

Jarní tvoření

Jarní prázdniny klepou na dveře, to znamená, že doma hrozí větší koncentrace dětí, než je tomu v klasických pracovních dnech zvykem. Rozhodli jsme se proto pro vás připravit článek plný inspirace na dětské tvoření.

Rodina Kolíčkových
Vyrobit si skvělou rodinu Kolíčkových je výzva. Nejsou zde žádná pravidla, takže děti mohou popustit uzdu své fantazie. Díky kolíčkům, lepidlu a papíru se dá vytvořit hromada krásných postaviček. Pokud se rozhodnou použít i provázky na vlasy, je možnost udělat dlouhovlasé princezny, kterým mohou uplést třeba cop.

zroj: https://www.momsandcrafters.com/clothespin-paper-puppets/

Zvířecí divadlo
Když dáte dětem papír a nůžky, většinou dokáží vykouzlit hromadu papírků různých tvarů. Ale když jim dáte inspiraci, můžou vzniknout díla, která by nás nenapadla. Vytvoření vlastní zoologické zahrady je výzva, tak nechejte děti pomocí pomocí papírů vytvořit zvířátka, jenž nenajdete v žádném safari.

zdroj: https://iheartcraftythings.com/giraffe-finger-puppet-craft.html

Bramborová razítka
Na toto tvoření potřebujete pouze brambory a barvu. Je jedno zda půjde o barvy vodové či temperové. No a pokud k tomu přidáte ještě velký kus papíru, nebo staré tričko, máte jístotu, že o zábavu bude postaráno. Kluci si mohou vytvořit autíčka, malé slečny zase hvězdičky. Možností je mnoho, stačí jen najít pár jednoduchých tvarů.

zdroj: https://sayyes.com/2016/11/leaf-potato-stamping

Napsat komentář