Jak na to tipy

Co všechno zvládne šikovný krejčí?

Určitě každý z vás už někdy navštívil krejčího a potřeboval zkrátit kalhoty nebo zabrat rukávy. Věděli jste ale, že krejčí zvládne daleko náročnější věci! Máme pro vás tipy, se kterými se můžete na vašeho krejčího obrátit. A pokud ještě nemáte svého oblíbeného, zkuste v Galerii Butovice navštívit náš Krejčovský ateliér.

tailoring-supplies.jpg

Úprava rukávu

Zúžení rukávu není samozřejmě žádná věda. Krejčí vám ale může upravit i příliš těsný rukáv. Pokud se vám rukáv příliš napíná přes rameno, stačí popustit pár centimetrů ve švu v podpaží. Může použít i trochu látky navíc a rozšířit rukáv pomocí dalšího švu.

 

Změna tvaru výstřihu

Jste zamilovaná do šatů, ale nesedí vám výstřih? Vytvořte s krejčím nový! Dejte pryč límeček, přidejte knoflíky, nebo výstřih prohlubte a vytvořte tak svůdný dekolt.

 

Přidání zipu

Máte oblíbené šaty, ale nerada je nosíte, protože je obtížné se do nich dostat? Nechte si od krejčího přidat zip a problém je vyřešen. Pokud nechcete změnit vzhled šatů, zvolte skrytý zip v bočním švu. Pokud ale chcete dodat šatům trochu punkový nádech, přidejte kovový zip na zadní díl šatů.

 

 

Napsat komentář