móda nakupování tipy

Jak se stylově obléknout do zimy

Venku nám pěkně přituhuje a když chceme opustit teplo domova, je potřeba se pořádně obléknout. Co si ale na sebe vzít, abychom vypadaly stále stylově a ne jak panáček Michelin?

Snímek1

Zdroj: H&M

Péřová bunda

Tuto zimu hlásí velký návrat péřová bunda, a to ve všech střizích i barvách. Mnozí z nás mají péřovku spojenou s neforemnou horou látky, ve které se dala těžko zvednout i ruka. Tomu už je ale dávno konec a moderní péřovky jsou stejně pohodlné, jako teplé. Abyste nepůsobily neforemně, zkombinujte péřovou bundu s úzkými kalhotami. Stačí pak už jen doplnit pohodlnými zateplenými botami a tolik módní ledvinkou.

 

Snímek2.JPG

Zdroj: Lindex

Kožíšek

Kožíšky jsme si oblíbily už minulou zimu a zůstaly nám až doteď. Čím víc barevnější a bláznivější, tím lepší. Navíc s dnešními technologiemi vás krásně zahřeje i ten umělý. Nebojte se experimentovat i kalhot, návratu se dočkaly kalhoty do zvonu, které ke kožíšku perfektně ladí!

 

Prezentace1

Zdroj: Orsay

Kabát

Pro ty, které nerady experimentují je tu stále nestárnoucí klasika – kabát. Aby vás kabát pořádně zahřál, vybírejte takový, který v sobě bude mít podíl vlny, popřípadě mohéru. Klasický střih kabátu pak zkombinujete na tisíc způsobů, můžete ho vynosit jak k elegantním outfitům, tak i k teniskám a džínům.

Napsat komentář