dekor Vánoce

Tipy na vánoční dekorace z naší Galerie

Vánoce už klepou na dveře a spousta z vás má už určitě doma nazdobený vánoční stromeček. Pokud ale chcete vánoční výzdobu posunout ještě o kousek výš, máme tu pro vás dnes pár tipů na další vánoční dekorace, které zaručeně zútulní váš byt nebo dům. Co takhle udělat si horké kakao se šlehačkou do vánočního plecháčku, zachumlat se do teplé deky obklopeni polštářky, zapálit si svíčku a koukat na vaší oblíbenou pohádku?

Vánoce a vůbec celá zima je ve znamení teplých nápojů. Ať už jste milovníky horké čokolády nebo svařáku, určitě budou ještě lépe chutnat z krásných hrníčků. My jsme pro vás vybrali tyto dva roztomilé plecháčky a klasický větší hrníček na latté.

hrnky.jpg

Plecháček s hvězdičkami – Kika, porcelánový hrnek – Oxalis, plecháček Chocolate – Kika

Jestli něco opravdu krásně navodí vánoční atmosféru, pak jsou to (kromě vůně cukroví) svíčky. Nám se moc líbí svícny ve skandinávském stylu, které najdete v Jysku a hezký výběr voskových svíček mají tuto sezónu i v Pepcu.

dekorace

Svícny ve tvaru hvězdy – Jysk, kovový svícen – Jysk, svíčky – Pepco

Také máte tak rádi večerní pohodu, kdy se zachumláte do příjemné deky a obklopíte se měkkými polštářky? Vybrali jsme pro vás ty nejhezčí látkové dekorace s motivem Vánoc v našich obchodech.

polstare

Polštářky se sobem a hvězdou – Pepco, polštáře s nápisy a deka – Jysk

 

A na závěr ještě pár tipů na hezké vánoční dekorace, které můžete jen tak položit na stůl, poličku nebo v případě stromečku i na zem. Pokud máte rádi květiny čerstvé, pak určitě doporučujeme zajít i do našeho květinářství Květiny Novák, kde vám připraví vánoční dekoraci přesně dle vašeho přání.

stromky

Dřevěný stromek – Kika, zlatá hvězda s klipem – Kika, zářivá LED dekorace – Pepco, stromeček – Kika

 

Všechny výše uvedené obchody najdete v našem OC Galerie Butovice. Nezapomeňte, že máme otevřeno i na Štědrý den do 14 h (obchody nad 200 m2 pak do 12 h).

 

Napsat komentář