móda nakupování tipy Vánoce

V barvách Vánoc

Prožijte vánoční svátky se vší parádou. Možná nejste zrovna milovníci křiklavých barev a všemožných vzorů, Vánoce jsou však obdobím, kdy je možné se trochu odvázat. Pořiďte si veselý kousek s vánočním nebo zimním motivem a zkraťte si tak čekání na Ježíška. Dnes vám přinášíme velkou dávku vánoční inspirace nejen pro vás a vaše drahé polovičky, ale i pro ty nejmenší.

Pro muže

Patříte mezi milovníky Santa Clausů, sobů, sněhuláků a dalších motivů, které v nás evokují svátky klidu? Pak vám v šatníku nesmí chybět svetr s vánočním motivem. Pokud nejste natolik odvážní, pak stačí jen nechat zpod nohavice vykukovat vánoční ponožky. A pro muže, kteří tyto vánoční vzory moc dávat na odiv nemusí, tu pak máme trenýrky s decentním motivem nebo klasickou kostkovanou košili, která se dá nosit po celý rok.

hm kolaz muzi

Svetr, trenky, košile, ponožky: HM

Pro ženy

I pro ženy jsme vybrali svetry s vánoční tématikou, jeden béžový se vzorem a druhý šedý s puntíky. Pokud hledáte ještě něco více barevného, pak určitě mrkněte na nabídku HM nebo Lindex, mají jich tam více druhů. Vánoční období pak přímo svádí ke koupi různých měkkých bačkůrek. Nám se moc líbí tyto červené s copánkovým vzorem. A pokud chcete u rozbalování dárečků zazářit, pak zvolte jednoduché červené krajkové šaty, třeba jako ty, které jsme pro vás vybrali v Lindexu.

kolaz zeny.jpg

Šaty: Lindex, svetry a bačkůrky: HM

 

Pro nejmenší

Pro nejmenší jsou vánoční vzory obzvláště slušivé. No řekněte, existuje něco roztomilejšího, než miminko ve vánočním overálku? Vybrali jsme pro vás barevný svetřík s motivem sněhuláka, modré capáčky, pyžámko a tyto kouzelné punčošky se sobem.

kolaz pro nejmensi

Svetřík, capáčky, punčošky: HM, pyžámkový overal: Lindex

Pro kluky

I pro větší kluky tu něco máme. Klasický vánoční svetr v zelené barvě pro všechny milovníky dinosaurů, modrý teplákový overal nebo tyto rozkošné ponožky. V nabídce Pepca pak narazíte i na vánoční komplet – bílou košili s vestičkou a červeným motýlkem.

kolaz kluci

Svetr, teplákový overal: HM, košile, ponožky: Pepco

 

Pro holky

A nakonec nezapomínáme ani na malé slečny. Do našeho výběru jsme zahrnuli tyto červené šatky s tutu sukýnkou, barevné ponožky, univerzální svetřík se soby na kapsách nebo vánoční sponu do vlasů.

kolaz holky

Sponka: Lindex, svetr, ponožky: HM, šaty: Pepco

 

Nezapomeňte, že všechny výše uvedené obchody najdete u nás v Galerii Butovice. Přijďte si k nám udělat radost a vánočně se naladit (a sladit).

Napsat komentář