Jak na to krása

Beauty tipy a triky

1. Krepatění

Pokud mají vaše vlasy tendenci krepatět okamžitě s první kapkou deště, nemusíte hned zoufat. Vyzkoušejte aplikaci keratinu na vaše nepoddajné kadeře. Keratin je bílkovina, která obalí vlas bez jakéhokoli zabarvení a vytvoří štít, který blokuje vlhkost a další nepříznivé vlivy, které vlasy ničí.

Pro správnou aplikaci keratinu je potřeba navštívit kadeřnický salón. Jedna aplikace keratinu vám vydrží osm až dvanáct týdnů. Je doporučováno nepoužívat šampóny a kondicionéry s chloridem sodným, protože ten porušuje keratinové vazby.

model-straight-curly-hair_300

Zroj: Pinterest

2. Nevýrazné řasy

Pokud nemáte řasy jako mrkací panenka, nemusí to být úplná tragédie. Pro takové případy existuje prodlužování a zahušťování řas. V kosmetickém salónu vám aplikují jednotlivé řasy, jednu po jedné mezi ty vaše. Používají se různé délky, aby prodloužení vypadalo co nejvíce přirozeně. Uměle prodloužené řasy vám vydrží čtyři až osm týdnů, umělé řasy vypadávají stejně jako ty vaše přírodní.

model-eyelashes_300

Zroj: Pinterest

3. Odlupující se lak na nehty

Závidíte všem okolo dokonalou manikúru a lak, který není odloupaný po jednom dni, ale chcete mít stále přirozené nehty a ne čarodějnické drápy? Zkuste si zajít na gel lak. Gel lak se aplikuje na vaše nehty, není to tedy gelový nehet s lakem. Gel lak se po aplikaci zapéká a vydrží tak tři až čtyři týdny. Po aplikaci a zapečení je ihned suchý, nemusíte se tedy bát, že si ho někam obtisknete. Navíc nehet zacelý a ten se tak hůře láme a štěpí.

model-hand-stomach_300

Zroj: Pinterest

4. Nepříjemné chloupky

Nepříjemná a bolestivá domácí epilace asi nikoho nebaví a používání žiletky, po které chloupky tvrdnou, taky není ideální. Nyní je tu ale možnost laserového odstranění chloupků. Ve specializovaných salónech vám takové ošetření provedou velmi snadno. Po pravidelných návštěvách začnou růst chloupky míň a míň, a navíc se zjemňují!

models-legs-feet_300

Zroj: Pinterest

5. Krátké a jemné vlasy

Jestli vás trápí jemné a řídké vlasy už od malička, nebo je to výsledek těhotenství nebo hormonální nerovnováhy, řešením pro vás může být prodloužení a zahuštění vlasů. Kadeřník vám připevní vlasové pramínky z vašim vlastním vlasům. Můžete si vybrat, jestli chcete vlasové pramínky stejně dlouhé, jako jsou ty vaše, tak docílíte zahuštění. Nebo si můžete nechat připevnit delší prameny a zároveň vaši hřívu i prodloužit.

Prodloužené vlasy vám vydrží asi čtyři měsíce. Poté je nutné prameny odvázat a znovu připevnit, co nejvíce ke kořínkům skutečných vlasů.

model-long-hair_300

Zroj: Pinterest

 

Napsat komentář