Jak na to životní styl

Tři styly dekorování vašich domovů

Před týdnem jsme vám radili, jak nejlépe vymalovat. A teď, když už máte krásné nové stěny, je čas doladit i zbytek. Máme pro vás tři styly v dekorování bydlení, stačí si jen vybrat, který je vám nejbližší.

contemporary

Zdroj: Pinterest

Moderní styl

Moderní styl využívá teplé a tlumené pastelové barvy doplněné šedou a bílou. Ideálními materiály pro tento styl jsou texturované přírodní materiály jako samet, dřevo nebo mramor. Nebojte se použít grafické vzory na textiliích a nábytku. Skvěle působí i spojení měkkých jemných barev s kovovými prvky. Celkový dojem pak působí velmi sofistikovaně.

eclectic

Zdroj: Pinterest

Eklektický styl

Spojení starých vintage kousků s novými prvky vytvoří jedinečný eklektický styl. Platí to jak pro nábytek, tak i pro textil, kde můžete míchat květinové vzory a dalšími potisky. Tyto výrazné barevné prvky pak propojte s přírodním dřevem, které funguje jako neutrální základ.

rustic

Zdroj: Pinterest

Rustikální styl

Kombinace přírodních materiálů, jako je kůže, barevné sklo, kamenina, ratan a dřevo, to je rustikální styl. Teplé dřevěné prvky kombinujte s klidnými tóny bílé a krémové. Nábytek hledejte v ratanovém provedení a pro docílení jedinečného vzhledu přidejte prvky v z broušené mosazi.

Napsat komentář