účesy krása

Trendy účesy na podzim 2018

1

Copánky

Aby nám nebylo líto, že je léto za námi, budeme si to připomínat ještě chvíli aspoň účesy. Zavzpomínejte, jak jste si u moře zaplétali copy a zopakujte to i doma. Vyzkoušejte všechny možné způsoby, fantazii se meze nekladou. Čím víc budete zkoušet zaplétat, tím budete zručnější a troufnete si i na složitější varianty.

 

2

Marilyn Monroe

Pro ty, co mají rády eleganci, ale stále chtějí mít šmrnc je tu styl alá Marilyn Monroe. Tento podzim se to bude navlněnými mikády jen hemžit. Ale ani majitelky dlouhých vlasů nemusejí zoufat, není potřeba se hned ostříhat, stačí vlasy natočit a pak pinetkami zespodu sepnout. Vytvoříte tak moderní mikádo bez použití nůžek.

 

3

Pěšinky na stranu

Rovné dlouhé vlasy mohou po chvíli začít nudit. Zkuste účes ozvláštnit sčesáním pěšinky na stranu. A aby vám nepadaly vlasy do očí, stačí je upevnit sponkou. Vlasy pak můžete nechat volně rozpuštěné a večer, až se budete chystat na večeři nebo do divadla, tak je jednoduše sepněte do culíku nebo drdolu.

 

4

70. léta

Všichni jistě obdivujeme Brigitte Bardot a její sex-appeal. Zkuste to na podzim jako ona a určitě se za vámi otočí nejeden muž. Vlasy na temeni natupírujte a dodejte jim objem, poté je vzadu sepněte sponkou nebo svažte do culíku. Tento účes funguje už od 70. let a tento rok bude bodovat znovu.

 

 

 

Napsat komentář