děti krása prázdniny

Kadeřnictví Funny Sassy

Letní prázdniny už nám pomalu končí a dětem za chvíli začnou zase školní povinnosti. Kromě pořizování školních potřeb, učebnic a dalších nezbytností, je potřeba svým ratolestem trochu upravit i neposlušné vlásky, které přes léto narostly. Pro spoustu dětí ale představuje návštěva kadeřníka stejné trauma, jako návštěva lékaře. V těchto případech byste určitě měli navštívit kadeřnictví určené přímo pro dětské potřeby, Funny Sassy, které se nachází přímo v Galerii Butovice.

P7110786.JPG

V tomto kadeřnictví jsou šikovné paní kadeřnice, školené přímo na dětské zákazníky. Můžete sem vzít vaše ratolesti nehledě na věk, zvládají ostříhat i ty nejmenší. A pokud se jedná třeba hned o první stříhání, určitě vám schovají první pramínky vlasů na památku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro ty trošku větší tu jsou připravena speciální křesílka v podobě autíček, takže pozornost dětí se aspoň na chvilku zaměří na klaksony a volant. A kdyby přece jen autíčko nestačilo, je tu možnost pustit si ke stříhání pohádky. Ve Funny Sassy se ale nebudou nudit ani ti odrostlejší. Pro ty jsou tu přichystaná speciální křesla s herním počítačem, kde si můžou při stříhání zahrát hru podle vlastního přání.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kadeřnictví Funny Sassy nabízí všechny kadeřnické služby, mytí vlasů, stříhání nůžkami i strojkem, foukání a není problém si objednat i účesy na den i slavnostní příležitosti. Milé paní kadeřnice splní každé přání vašich dcerek a vytvoří z účesu mistrovské dílo s kamínky a třpytkami.

 

Napsat komentář