cestování dovolená prázdniny

Last minute zájezdy s Exim Tours

Jestli patříte k těm, kteří si dovolenou neplánují měsíce dopředu a rozhodujete se jen pár dní předem, tento příspěvek je přímo pro vás. Připravili jsme pro vás výběr zajímavých last minute zájezdů s Exim Tours, která má svou pobočku přímo u nás Galerii Butovice.

 

bulharsko-varna-kaliakria-resort-l18-160227

Zdroj: Exim Tours

Bulharsko

Bulharsko – Exim Tours

Lákají vás písčité pláže, teplé moře, historická městečka a přátelské atmosféra? Přesně taková bude dovolená v Bulharsku. Zájezdy s Exim Tours seženete na osm dní už okolo 8000 Kč!

 

tunisko-pevnina-les-palmiers-l18-92591

Zdroj: Exim Tours

Tunisko

Tunisko – Exim Tours

All inklusive služby, možnost výběru bazénu nebo písčité pláže, drinky po celý den a večerní zábava v prázdninovém resortu. Takovou odpočinkovou dovolenou strávíte v Tunisku, kam můžete s Exim Tours zaletět už okolo 12 000 Kč.

 

recko-zakynthos-villa-babis-l18-116266

Zdroj: Exim Tours

Řecko – Zakynthos

Řecko – Exim Tours

Romantická dovolená jako z filmu Mamma Mia. Zapůjčte si na ostrově skútr a vydejte se poznávat všechna jeho krásná zákoutí. A pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout i mořské želvy! Rozmazlete se toto léto a zaleťte si s Exim Tours do řecké pohádky už od 14 000 Kč.

 

italie-ischia-oasi-castiglione-l18-90845

Zdroj: Exim Tours

Itálie – Ischia

Itálie – Exim Tours

Léto ve slunné itálii s výborným jídlem a vínem. Ochutnejte místní speciality a nachytejte krásné bronzové opálení. S Exim Tours si užijete dovolenou v Itálii už od 13 000 Kč.

 

tunisko-djerba-palais-des-iles-l18-91112

Zdroj: Exim Tours

Djerba

Djerba – Exim Tours

Pokud už jste v minulosti navštívili Tunisko na pevnině a chcete nějakou změnu, pak je pro vás přímo stvořený malý ostrov ve Středozemním moři, kousek od pevninského Tunisu. Tyrkysové bazény i krásné pláže a animační programy po celý den. S Exim Tours si užijete dovolenou na Djerbe už od 11 000 Kč.

 

Napsat komentář