móda

Malá nebo velká kabelka?

Je to otázka jako ze Shakespearovské hry, a i když to mužům může přijít zbytečné, pro nás ženy je to důležitá otázka. My jsme se na výhody a nevýhody malých i velkých kabelek podívali zblízka a přinášíme vám čerstvé postřehy.

 Snímek2.JPG

Vínová kabelka, NEWYORKER, 549 Kč; Béžová kabelka, LINDEX, 499 Kč; Černá kableka, H&M, 599 Kč

Velké kabelky

Velké kabelky jsou mezi námi děvčaty velmi oblíbené. Mají jednu úžasnou vlastnost, a to, že se do nich vejde úplně všechno! Od notebooku s tabletem, přes oblečení do fitka, po svačinu s obědem pro nás i pro děti. Problém nastává, když pak v nepřeberném množství věcí nemůžete najít zvonící mobil nebo klíče od bytu. Často se stane, že je kabelku potřeba celou vysypat a hledaný předmět je až úplně na dně. Při výběru velké kabelky je tedy dobré zkontrolovat, jestli je vybavená postranními kapsami, kam se dají schovat klíče s telefonem.

 

Snímek1Zelená kabelka, LINDEX, 799 Kč; Bílá kabelka, NEWYORKER, 499 Kč; Červená kabelka, H&M, 299 Kč

Malé kabelky

Malá kabelka má jednu velkou nevýhodu a to, že se do ní v podstatě nic nevejde. Otázkou ale je, jestli opravdu potřebujeme mít stále po ruce tolik věcí, které cpeme do velkých kabelek? Malá kabelka nám umožní zachovat si nějaký řád, je v ní vše přehledné a klíče jsou vždy po ruce. Malá kabelka je elegantní a pozdvihne každý outfit o třídu výš. Malé kabelky jsou většinou vybaveny i delším popruhem a v okamžiku z psaníčka vytvoříte cross body kabelku, kdy máte volné ruce a nikde vám nepřekáží.

 

Tak kterou?

Není jednoduché říct, která z kabelek je lepší nebo praktičtější a my to ani říkat nechceme. Na každou příležitost se bude hodit právě jeden typ kabelky. Abyste ale každé ráno nemusely stát v předsíni a pokládat si otázku jako Hamlet, máme pro vás řešení. Ráno si do velké kabelky společně s obědem a notebookem přibalte i malou kabelku. Když pak máte přes den schůzku ve městě, velkou kabelku nechte v kanceláři a vyběhněte už jen s malou elegantní kabelkou a buďte za dámu. Malou kabelku pak můžete využít i večer do divadla nebo na večeři a velkou brašnu nechte v kufru v autě.

 

 

 

Napsat komentář