cestování dekor dovolená léto

Zážitky z prázdnin s polaroidem – vytvořte si nástěnku plnou vzpomínek

Vzpomínky z dovolených a z akcí s přáteli si chceme zachovat napořád. V dnešní době mobilních telefonů a digitálních fotoaparátů už ale vyvolané fotografie nejsou tak populární. Celý proces vyvolání nám může přijít zdlouhavý a fotky si prostě jen jednoduše prohlídneme na našich telefonech. Jsou ale zážitky, které stojí za vytisknutí. A máme pro vás řešení, kdy nebudete muset čekat na fotku víc než pár sekund. Polaroidový foťák vám totiž vytiskne fotku ihned po zmáčknutí spouště. Takové fotky ale určitě neschovávejte ve fotoalbu, využijte je jako dekoraci a zážitky na nich zachycené si můžete připomínat každý den.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak si vytvořit takovou dekoraci? Je to jednoduché, na půdě u babičky nebo v bazaru zkuste najít starý rám, obraz v něm vyndejte a nechte pouze prázdný rám. Na zadní stanu připevněte háčky a natáhněte na ně provázek jako vidíte na fotce. Pak už stačí jen dřevěnými kolíčky připevnit fotografie a celou dekoraci pověsit na zeď.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TIP: Polaroidový foťák můžete pořídit v prodejně Electroworld u nás v Galerii Butovice. Například tento Fujifilm Instax Mini 9 u nás najdete za 1990 Kč v různých barevných provedeních.

663662663674663704

Napsat komentář