cestování dovolená léto

Trendy účesy na pláž

Určitě si každá z nás vybaví nejeden americký film, kdy krásná herečka vychází z moře nebo běží po pláži a má ledabyle, ale přesto krásně upravené vlasy a vypadá naprosto úchvatně. Pak se ale vrátíme zpátky do reality a vzpomeneme si na své plážové zážitky, kdy nám mokré a zplihlé vlasy splývají podél obličeje a když nám uschnou, mořská sůl z nich vytvoří nevzhledné krepaté afro a k plážové krásce máme dost daleko. Abyste si letošní dovolenou opravdu užily a cítily se jako královny pláže, máme pro vás tipy na jednoduché účesy, se kterými na pláži zazáříte.

 

0dedf36691c183f9c7c92099ce854998

Zdroj: Pinterest

Drdol

Rozhodně tu není řeč o perfektním večerním drdolu, kdy každý vlásek má svoje místo. Když si v moři namočíte vlasy, nechte je na sluníčku uschnout a pak jen prsty stáhněte k sobě, jednoduše zatočte a sepněte pinetkou. Mořská sůl vám ve vlasech vytvoří přirozený objem a zároveň budou vlasy poddajné a budou držet na místě a nebudou z drdolu sklouzávat. Je jen na vás, jestli zvolíte drdol posazený vysoko na temeni hlavy nebo spadlý nízko. V každém případě budete vypadat upraveně a až zajde sluníčko, stačí na sebe jen přehodit šaty a vyrazit na večeři.

 

4421e5449392ad967199c7b91dfe4a6a

Zdroj: Pinterest

Cop

Asi nikoho nepřekvapí tip na spletení vlasů do copu, protože copánky nám u moře pletly už naše maminky. Vyzkoušejte si ale vlasy splést už od temene a vytvořit takzvaný krokodýlí cop. Vlasy budou mít opět od slané vody objem a účes tak bude lehce připomínat účesy řeckých bohyň. Nechte pár pramínků okolo obličeje povolených, aby účes působil ležérněji.

 

fee87b9d35a4a8bf33d44ef706884f45

Zdroj: Pinterest

Plážové vlny

Tento účes je v poslední době velmi oblíbený a trendy nejen u moře. Pro vytvoření plážových vln se prodává spousta kosmetických produktů a ženy tráví hodiny v koupelně, aby si takové vlny vytvořily. Vy ale nepotřebujete žádnou kosmetiku ani kulmy nebo žehličky, stačí si vlasy spletené do copu namočit v mořské vodě, nechat proschnout, cop rozpustit a plážové vlny jsou na světě. Večer při procházce v přístavu si na jednu stranu připněte květinu a věřte, že se za vámi otočí nejeden námořník.

 

Napsat komentář