krása léto móda prázdniny

Trendy letní pokrývky hlavy

8648c31cdb1726bac3b38d981512e4fe

Před žhavým letní sluníčkem je potřeba se chránit. A to nejen opalovacím krémem, ale i správnou pokrývkou hlavy. Již dávno ale nemusíte mít na hlavě jen kšiltovku, v módě jsou různé druhy klobouků, čepiček a šátků. Neméně trendy jsou pak i všelijaké ozdoby, které dodají vašemu letnímu outfitu šmrnc. Pojďte se spolu s námi podívat, co se nosí tuto sezónu.

Slaměný klobouk, HM, 299 Kč, velký slamák, HM, 899 Kč, černý slamák, Lindex, 499 Kč

Klobouky jsou letní klasika.  Při jejich výběru vezměte v potaz tvar vašeho obličeje. Pokud chcete, aby obličej vypadal štíhlejší, sáhněte spíš po klobouku podlouhlejšího tvaru. Pokud máte naopak štíhlejší obličej, pak nevolte klobouky velkých rozměrů, ve kterých byste se tzv. „utopila“.  Výběr klobouku je natolik individuální, že je vždy nejlepší zkusit jednotlivé tvary přímo v obchodě.

Červená saténová čelenka, 199 Kč, šedá bavlněná čelenka, 149 Kč, květinová čelenka, 249 Kč, vše HM

Letos v létě jsou obzvlášť trendy různé ozdoby do vlasů. Sice vás přímo nechrání před sluníčkem, ale jako doplnění letního outfitu např. na večeři u moře jsou naprosto perfektní. Sehnat můžete hedvábné čelenky, širší bavlněné čelenky nebo nejrůznější věnečky, díky nimž budete působit romanticky jako víla.

Růžový vzorovaný saténový šátek, HM, 249 Kč, žlutý saténový šátek, Lindex, 249 Kč 

Klasických šátků seženete v obchodech nepřeberné množství – různých tvarů a barev. Stejně tak existuje řada možností, jak je uvázat. Ze šátku můžete udělat úzkou čelenku, nebo ho uvázat přes celou hlavu ve stylu našich babiček.

Kšiltovky jsou letní klasika, ale nemusíte je nosit jen při sportu. I na pláži se jedná o velmi praktikou věc, díky které budete chráněni před sluníčkem, navíc díky kšiltu chráníte i své oči. Volte nejlépe tenké, bavlněné, ve kterých se vám nebude tak potit hlava. Moderní jsou i nejrůznější slaměné kšilty (viz první fotka), ale i tzv. kapitánské čepice, které byly trendy v zimě ve vlněném provedení. My jsme pro vás vybrali tento béžový, bavlněný.

Černý kšilt proti slunci, HM, 349 Kč, bílá kšiltovka, Lindex, 349 Kč, kapitánská čepice, HM, 349 Kč

 

Všechny výše uvedené produkty najdete v obchodech, které jsou i v našem OC Galerie Butovice. Přijďte se k nám vybavit na léto!

 

 

Napsat komentář