dovolená léto soutěž

Léto v Galerii Butovice

Krásný sváteční den. Jestli se chystáte na dovolenou až ke konci prázdnin, nebo už ji máte dokonce za sebou, a chystáte se tak strávit letní dny v Praze, připravili jsme pro vás letní soutěž plnou krásných cen! Nejenže můžete získat plnou letní výbavu, plážové dekorace a dokonce i zóny pro maminky s dětmi. Jako hlavní cena je DOVOLENÁ v hodnotě 20.000 Kč od EXIM TOURS!

léto v galerii

Pravidla soutěže

No a jak soutěžit? Soutěžním úkolem je pořídit fotografii z foto koutku umístěného v hlavním foyer Galerie Butovice od 29.6. do 3.8.2018. Dále fotografii umístit na svém profilu na Instagramu (pozor – musí být veřejný), označit @galeriebutovice a #galeriebutovice a přidat komentář, kde bude označena jedna osoba, se kterou si chce soutěžící výhru užít. Soutěžící musí zároveň sledovat profil @galeriebutovice.

Hlavním vítězem soutěže se stává jeden účastník, který bude vylosován po skončení akce, nejpozději dne 3. 8. 2018.

Každý soutěžící je oprávněn zúčastnit se soutěže pouze jednou, a to prostřednictvím vlastního osobního a autentického účtu na Instagramu.

Podrobnější pravidla a informace získáte na http://www.galerie-butovice.cz/akce-a-tipy/akce-centra/letni-galerie-uzijte-si-leto-v-galerii-butovice/

Odesláním fotografie v rámci soutěžního úkolu soutěžící souhlasí s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.

Tak rychle k nám do Galerie Butovice! Těšíme se na vaše fotografie, ať máme z čeho vybírat!

Napsat komentář