cestování dovolená děti

Zábavné hry na cesty pro malé i velké

titul.jpg

Každý, kdo často cestuje s malými dětmi ví, jak je náročné je zabavit. Často proto s sebou bereme nejrůznější hry, karty či knížky, aby si měly děti s čím hrát a cestu zvládly s úsměvem nejen ony, ale i my. Dnes vám dáme tip na pár praktických her na dovolenou, které zabaví nejen menší děti, ale i dospělé.

nalepky.jpg

Pro menší děti jsme vybrali tento šikovný sešit plný nálepek. Přes 200 různých objektů, lidí, automobilů a dalšího zařízení pro vyplnění pěti opakovatelně použitelných scén jako je škola, obchod, restaurace, nemocnice a hasičárna. To vše podporuje nápaditou hru a vyprávění mezi dětmi a rodiči. Nálepky se snadno umisťují, odlepují a mění místo. Jsou skvělé pro jemnou motoriku, komunikační dovednosti a tvůrčí vyjádření. Vhodné jsou pro děti od 3 let a seženete je u nás v OC Galerie Butovice v prodejně Hračkománia v 1. patře.

 

50371-132075.jpg

Společnost Albi má celou sadu her na cestování pod označením Kvído. Hádanky na cesty je 40 spojených kartiček plných zábavných obrázkových hádanek. Ty jsou doplněné mazacím fixem pro dokreslování a doplňování jednotlivých úkolů. Vhodné jsou pro děti od 3 let a seženete ji v hračkářství Bambule v našem OC.

21399-35463.jpg

Brainbox Abeceda v kostce je skvělá zábava nejen pro vaše děti. Desetiminutová hra na procvičení paměti je perfektně vhodná na cesty. Co všechno si zapamatujete během 10 vteřin? Kolik osob sedí v červeném autě? Co má králík v puse? Další záludné otázky čekají na malé hráče v této zábavné hře. Vhodná je pro děti od 4 let, ale rádi si zahrají i rodiče. Najdete ji v hračkářství Bambule.

21084-36729.jpg

Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden jediný symbol. Hráči tak hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Budete nadšení, jak jednoduchá hra může být tak zábavná, nejen pro děti, ale i rodiče! Vhodná je pro děti od 6 let, ale snadno zvládnout hrát i tříleté děti (máme vyzkoušeno :-).

hry soubor.jpg

Dále jsme pro vás vybrali cestovní hrací set. 4 hry v praktickém boxu, který se vejde do každého kufru a za špatného počasí zažene dlouhou chvíli. Set obsahuje karty, kostky, domino a mikádo. Hry jsou vhodné pro děti od 3 let a bonusem je krásné dřevěné balení. Najdete v prodejně Hračkománia u nás v OC Galerie Butovice.

 

20241-4596.jpg

A máme tu i něco pro trochu starší děti. Stolní hra Bang! je určena pro hráče od 8 let, kteří na sebe berou role pistolníků na divokém západě. Jeden z nich se stane šerifem, jeden renegátem a ostatní si rozdělí role šerifových pomocníků a zločinců. Každý hráč si také vylosuje svou postavu, každá má trochu odlišné herní možnosti a hra může začít. Cílem šerifa a jeho pomocníků je zneškodnit všechny bandity a renegáta. Cílem banditů je zabít šerifa. Hlavní náplň hry spočívá v tom, odhalit, kdo hraje jakou roli, protože jedinou „známou“ postavou je šerif. Další hráči se snaží svou pravou totožnost utajit před protivníky a zároveň poodhalit spoluhráčům tak, aby mohli snadněji splnit svůj úkol. Proto je hra plná komunikace a humoru.

 

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a vybírat samozřejmě můžete i našich obchodech v OC Galerie Butovice. Přejeme krásné prázdniny a také šťastnou cestu!

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář