krása make-up

Make-up na horké letní dny

Známe to asi všechny, ráno strávíme spoustu času před zrcadlem, snažíme se o krásný make-up, ale než dojdeme do práce, celý obličej se nám rozteče a my jsme zralé do sprchy. Teplo a dusno dává naší pokožce i make-upu pěkně zabrat. Proto jsme pro vás připravili pár tipů, jak si udržet svěží vzhled i při těch největších vedrech.

makeup

Zdroj: Pinterest

1. Začněte správným základem

Způsob, jakým se staráte o svou pokožku, je stejně důležitý jako make-up, na který se na ni pak aplikujete. Ráno, než použijete make-up, měli byste pokožku nejdříve hydratovat a vyživit.

2. Investujte do podkladové báze

Aby make-up během horkých letních dnů zůstal na místě, použijte podkladovou bázi. Pokožku hydratuje a pomůže zafixovat make-up na tváři po celý den.

3. Bronzerové opálení

Nejlepším letním pomocníkem je bronzer. Navodí efekt zdravě opálené pokožky a zvýrazní se vám oči. Bronzer použijte jen na vystupující části obličeje, na které přirozeně působí slunce: čelo, lícní kosti, brada a nos.

4. Méně je více

A to platí obzvlášť v létě. Pokud to není nezbytně nutné použijte místo silného make-upu pouze korektor na citlivých místech. Vaše pokožka vám za to poděkuje.

5. Zapomeňte na prášek

Je dobré přidat do tváře trochu barvy, ale kombinace klasických pudrových tvářenek a tepla se vám může pěkně vymstít a z vašeho obličeje se stane nepěkná maska, ještě dřív, než přijdete do práce. V tomto případě vám daleko víc poslouží gelové tvářenky.

Napsat komentář