móda

Trendy plavky na léto 2018

 

10b04a7e4378a8fa040fec7959d58d9b

Léto ťuká na dveře a přináší s sebou nejen krásné a teplé počasí, ale také dovolené a čas strávený u vody. A také v plavkách. Jaké vybrat, abyste i letos v létě byli in? Trendů je hned několik, takže si vybere určitě každý! Pojďte se spolu s námi přesvědčit.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky již dávno nejsou jen výsadou sportovkyň na plaveckých stadionech ani našich babiček. Tento typ plavek zažil svůj comeback již v minulé sezóně a letos tomu nebude jinak.  Pokud vám přesto připadají trochu nudné a bez nápadu, pořiďte si nějaké výraznější, ať už barvou, vzorem nebo střihem (např. s hluboký výstřihem).

Zleva: červené plavky s volánky HM, růžové plavky Timo, černobílé plavky HM

Bikini

Bikini jsou plavkovou klasikou, která bude in každé léto. Letos vybírejte ty se zajímavými aplikacemi nebo vzory. Zvlášť trendy budou především volánky (a to i na jednodílných plavkách). A nemusíte se bát ani kombinovat různé spodní a horní díly. U těch spodních můžete rovněž využít trendu kalhotek s vysokým pasem, které zakryjí bříško, pokud je to vaše problematická partie.

Zleva: proužkované a červené vzorované plavky HM, modré plavky s volánky Lindex

Asymetrie

Asymetrické plavky mají tu výhodu, že svým zajímavým střihem odpoutají pozornost od vašich problematických partií a naopak zvýrazní požadované křivky. Navíc u těch jednodílných přes ně pak můžete vzít sukni nebo šortky a vyrazit na oběd, aniž byste se museli převlékat.

Zleva: Černé plavky HM, jednodílné asymetrické plavky HM, bílé plavky Lindex

Zajímavé zavazování

Plavky se zavazováním (šněrováním) jsou rovněž hitem tohoto léta. Vybírat můžete jak ty jednodílné s holými zády a zavazování vepředu nebo ty, které jsou vepředu hladké a zajímavé zavazování mají naopak vzadu. A našli jsme také krásné dvojdílné plavky se šněrováním.

Zleva: plavky se zavazováním vzadu HM, dvojdílné plavky HM, plavky se zavazováním vepředu Lindex

 

Všechny prodejny najdete u nás v OC Galerie Butovice.

 

 

 

 

Napsat komentář