krása

Letní nezbytnosti v kabelce

P2010813

Parné letní dny nám dávají zabrat. Navíc když máme od rána až do večera nabytý program a chceme stále vypadat svěže, nezbývá nám nic jiného, než si do kabelky přihodit pár vychytávek. My jsem pro vás vybrali ty nejlepší tipy, které vám zaručeně pomůžou i při těch nejteplejších dnech.

mcz-bp_00039457-front_z1

Matující ubrousky, MARIONNAUD, 169 Kč

Matující ubrousky

Známe to každá… lesklý nos, upocené tváře, po pudru ani památky. Typický problém každé z nás   v parních letních dnech. My pro vás ale máme řešení. Pořiďte si matující ubrousky, stačí si přiložit jeden ubrousek na nos nebo tváře a chvilku počkejte, než se pot vsákne. Ubrousky jsou pouze na přikládání, určitě si jimi lesklé místo neotírejte! Jedno balení vám hravě vydrží na celé léto a v kabelce nabere minimu místa.

 

 

 

mcz-bp_41369-front_z1888A6316

Suchý šampón, MARIONNAUD, 159 Kč; Cestovní hřeben Ebelin, dm, 249 Kč

Suchý šampón

Teplé dny dávají zabrat nejen naší pokožce, ale i vlasům. Na mytí vlasů každý den není vždy čas, naštěstí ale můžeme použít suchý šampón. Stačí si nastříkat přiměřené množství ke kořínkům, chvilku počkat, než šampón nasaje mastnotu a pak z vlasů vyčesat. Navíc cestovní balení se vejde do kabelky a tento proces můžete aplikovat kdekoli během dne.

 

 

mcz-bp_00041368-front_z1

Deodorační ubrousky, MARIONNAUD, 159 Kč

Deodorant a deodorační ubrousky

Cestovní balení deodorantu máme asi každá z nás v kabelce u dlouho. Někdy ale i malá lahvička může zabírat spoustu místa. Vyzkoušejte malé deodorační ubrousky, stačí jimi otřít opocené místo a příjemně vás osvěží.

 

 

1230

Antibakteriální gel, dm, 29,90 Kč

Antibakteriální gel

Pocit ulepených rukou provází během léta asi každého. Antibakteriální gel vaše ruce nejen dezinfikuje, ale i příjemně osvěží. Určitě se bude hodit i maminkám, když se jejich ratolesti venku umažou a voda na opláchnutí nebude poblíž.

 

 

Produkt3Produkt2Produkt1

Balzám na rty s příchutí, YVES ROCHER, 59 Kč/kus

Balzám na rty

Sluníčko dává našim rtům pořádně zabrat a je potřeba je pořád vyživovat. Vyzkoušejte balzám na rty i SPF faktorem, aby vaše rty byly chráněny a nepopraskaly.

Napsat komentář