móda

Trendy boty pro tohle léto

6794c8b220d2ca4b65453df20448b40d

Léto se blíží mílovými kroky a s ním i sezóna letních novinek v obouvání. Pantoflíčky, tenisky, sandálky, espadrillky..  Co bude letos nejvíc trendy? Pojďte se spolu s námi podívat, které boty by vám v létě  neměly chybět doma v botníku.

 

1. Barevné tenisky

Zapomeňte na nudné bílé nebo černé tenisky. Stejně jako minulý rok, i letos budou na teniskách vládnout barvy a vzory či výšivky. Z barev se nejvíce objevují ty pastelové – světle růžová, modrá či zelená. Spolu s výraznými nápisy jsou pak v kurzu i květinové vzory ve výšivkách nebo na štrasu. My jsme pro vás vybrali hned dvoje veselé tenisky, oboje z obchodu Deichmann v našem obchodním centru. Kombinovat je můžete nejen s kalhotami, ale skvěle budou vypadat i v kombinaci s letními šaty.

 

oku27a-l-1000.jpg

 

2. Mules

Boty charakteristické otevřenou patou zpopularizovala již v 50. letech ikona Marylin Monroe. Mules se vracejí zpět do módy a byly již trendem minulého roku. I letos tomu nebude jinak a pokud ještě žádné nevlastníte, rozhodně byste měli. Jsou pohodlné, snadno se obouvají a hlavně, dokáží dodat outfitu na zajímavosti. Můžete je nosit nejen ke kalhotovému kostýmku do práce, ale i k šatům, sukni nebo džínám. Hodí se zkrátka téměř ke všemu. My jsme pro vás vybrali tyto nízké, béžové Deichmann a černé na podpatku značky CCC.

 

mules

 

3. Sandálky

Jednoduché, stylové, pohodlné.. Nebo naopak s mnoha pásky ve stylu gladiátorek. Nosit se bude obojí a výběr je nekonečný. Populární budou i sandálky s přepážkou na palec, sandálky a pantofle ve stylu domácích přezůvek Birkenstock nebo různé ozdobné s kamínky a přezkami či se špičkou ve tvaru čtverce.  Vybrali jsme dvě varianty sandálků, které jsou trendy, ale přitom vám vydrží více jak jednu sezónu. Oboje jsou z prodejny CCC.

 

 

9ce309bee8092a24e3440f8180db14bb

 

4. Espadrillky

Původem španělské plátěné boty na provazové podrážce se staly opravdu celosvětovým hitem, a to nejen pro ženy, ale i pro muže. Nosit je navíc můžete na pláž i do města. Hitem jsou i různé barevné kombinace a především všelijaké výšivky a potisky. Ideální jsou k šatům, sukni nebo širokým kalhotám. Každopádně se jedná o boty volnočasové a neformální, ideální jsou tak na letní dovolenou. Růžové seženete v prodejně Deichmann, šedé na zavázaní kotníku pak v CCC.

 

 

b546e2651c839cd974f813e95be48dd5

Ať jste milovníkem tenisek, pohodlných pantoflíčků nebo sandálků na podpatku, věříme, že si letos opravdu vyberete. Nabídka obchodů je velká, přijďte se o tom přesvědčit třeba k nám do OC Galerie Butovice :-).

Napsat komentář