sport

Bike Prague

V sobotu 19. května odstartuje přímo od naší Galerie Butovice sedmý ročník Bike Prague a my máme tu čest být partnerem největšího závodu na horských kolech v okolí Prahy.

IMG_3299

Závodníci si mohou vybrat ze dvou tras, kterými závod Bike Prague vede. Jedna z nich je přes CHKO Český kras údolím Berounky, další vede až na vrchol Cukráku. Jednodušší trasa je na 35 km a ta náročnější na 65 km. Závody nejsou jen pro dospělé. Na své si přijdou i ti nejmenší účastníci, pro které jsou připraveny INTERSPORT dětské závody, které jsou rozděleny podle věku od 350 metrů po 3 kilometry.

IMG_2517Přihlásit se můžete do 16. května, a to buď online nebo také přímo v prodejně Intersport v naší Galerii Butovice a to v pátek 18. 5. od 12:00 nebo v den závodu do 11:00.

IMG_2981

Nemusíte závodit sami. Pokud máte parťáka na závodění, můžete se přihlásit do kategorie Tandem. No a jestli vám nestačí jeden parťák a máte rovnou celou skupinu závodníků, tak neváhejte a přihlaste se do kategorie Slow Motion, kde je hlavním úkolem dát dohromady co nejpočetnější tým.

Více informací o závodě najdete na www.bike-prague.cz.

Napsat komentář