móda

Jarní módní trend: ČERVENÁ

Z přehlídkových mol se červená rozšířila do ulic jako požár. Ale jako každý odvážný trend, i aplikace červené do outfitů vyžaduje určité znalosti a praxi. Proto jsme pro vás připravili několik tipů přímo z Butovic, jak nosit červenou tak, abyste vždy byly za hvězdy.

 

RED Lindex

Celý outfit z Lindex

Červená od hlavy až k patě

Odvážní módní nadšenci červenou nosí na každém kousku outfitu. Ačkoli se to může zdát až moc, je to neuvěřitelně stylové. Pozor si jen musíte dát na kombinaci materiálů, abyste nesplynuly do jedné velké červené tečky. Lehké šifonové šaty proto doplňte o těžší džínovou nebo manšestrovou bundu.

 

 

RED HM

Celý outfit z H&M

Červený spodek

Nejste ještě připraveni na červenou od hlavy až k patě? Nezoufejte a zaměřte se na spodní partie. Zvolte červené kalhoty nebo sukni a doplňte je už jen jednoduchými kousky v základních barvách, abyste docílili vyváženého vzhledu. Něco tak jednoduchého jako červené kalhoty s bílým tričkem a džínovou bundou může vypadat tak elegantně.

 

 

RED Orsay

Celý outfit z Orsay

Červené bundy a kabátky

Do chladnějšího počasí pak můžete červenou aplikovat na saka, kabáty a bundičky. Použijte červený kabát jako výrazný doplněk a rozbijte jím nudnou černou klasiku. Přes den můžete na pobíhání po schůzkách obout pohodlné mokasíny a večer je vyměnit za lodičky a užít si romantickou večeři nebo drink.

Napsat komentář