krása

Trendy v líčení na jaro 2018

Zanna-SF7A0801

Pastelové stíny

Stejně jako se v módě objevují retro prvky, v líčení se vracejí na výsluní pastelové barvy, které navozují atmosféru 70. let. Udržte si moderní vzhled tím, že stín nanesete na celé víčko až pod obočí. Pokud chcete, aby vám stíny vydržely celý den a nerozmazaly se, použijte před nanesením stínů podkladovou bázi pod stíny. Při takovém líčení očí pak už postačí jen řasenka, které celému vzhledu dodá na dynamice.

Samie-SF7A9949

Broskvové mámení

S blížícím se létem chceme naší pleti dodat bronzový nádech. K tomu se skvěle hodí líčení v odstínech broskvové. Použijte broskvovou jak v očních stínech, barvu rtěnky i tvářenku. Celkový vzhled pak bude působit svěže a podtrhne zdravé opálení.

Samie-SF7A0023

Růžovo-červené rty

Není to ani růžová, ani červená. Tato barva spojuje to nejlepší z obou odstínů. Je to elegantní a zároveň sexy a koketní. K takovým rtům už stačí jen lehký make-up a zvýrazněné řasy. Nebojte se přidat pár vrstev řasenky navíc, v tomto případě nejsou slepené řasy vůbec na škodu.

Raven-SF7A1605

Kanárkově žlutá linka

Výrazně žlutě ohraničené oči jsou jedním z největších jarních trendů. Pokud už vás nebaví klasická černá, zkuste rozzářit váš pohled žlutou horní linkou. Dávejte jen pozor, abyste nanesly linku pouze na horní víčko, spodní linka ve žluté barvě by mohla způsobit, že vaše oči budou vypadat trochu otekle.

Napsat komentář