dekor Nezařazené

3 tipy, jak lépe zorganizovat šatník

25c358f3160c8d8396905bd90e70162f

Určitě se spousta z vás potýká s problémem nedostatku místa v šatní skříni. Snažíte se, aby vše bylo přehledně srovnané a na očích, ale skončí to tak, že se z vaší skříně stanou namačkané a vysoké komínky, které se bortí po vytáhnutí každého kousku. Navíc pak musíte strávit hodinu nad žehlícím prknem, když se snažíte rozžehlit sklady, které na oblečení při uskladnění vznikly.

Abyste takhle nemuseli bojovat každé ráno, připravili jsme pro vás pár tipů, jak chytře využít každé místo v šatní skříni, a přitom bylo vše přehledné a jediné, co zůstane zastrčené vzadu, bude žehlící prkno.

Využijte prázdné místo na stěnách

Místo toho, abyste šály a šátky věšeli na ramínka do skříně a zabírali tak místo pro jiné oblečení, které si pověšení na ramínko zaslouží, zkuste následujíc trik: Připevněte držák na ručníky na nevyužité místo na stěně a vystavte si na něj svou sbírku doplňků. Výšku a počet držáků si můžete přizpůsobit přesně podle vašich potřeb.

Tip: držák na ručníky můžete zakoupit například v prodejně Kika nebo Pepco.

pic 1

Získejte prostor použitím držáků na poličky

Místo upevnění poliček zkuste využít tyto držáky upevněním obráceně na zavěšení malých ramínek na kalhoty, kraťasy a sukně. Kalhoty pak můžete mít rozdělené podle délky, materiálu a barvy.

Tip: držáky na poličky můžete sehnat například v prodejně Jysk nebo Kika.

pic 2

Organizér na boty se dá využít i pro uskladnění oblečení

Místo bot můžete do takového organizéru vyrovnat pletené oblečení, které se na ramínku vytáhne a vyvěsí se mu ramena. Když takové kousky srolujete, vyhnete se tím jednak vytahání, ale i nepříjemným skladům, které vznikají při klasickém skládání do komínků. Uskladněním v organizéru navíc budete mít vše přehledně na očích.

Tip: Organizér na boty můžete najít ve všech prodejnách s domácími potřebami, jako například Kika, Jysk nebo Pepco.

Aqua-Blue-And-Fog-White-Storage-Racks

Zdroj fotek: pinterest.com

Napsat komentář