Nezařazené

GRAND OPENING Galerie Butovice– ohlédnutí

sys_media_22265

Jestli jste minulý týden ve čtvrtek projížděli okolo Galerie Butovice a viděli auta, co stojí v odbočovacím pruhu a čekají až se uvolní místo na parkovišti, tak vám muselo být jasné, že se děje něco velkého. A velké to taky bylo, byl tu totiž grand opening nové Galerie Butovice a přišlo nás podpořit přes 21 tisíc fanoušků, kterým všem moc děkujeme! Připravili jsme nabitý program a podle nadšení všech návštěvníků bylo jasné, že měl velký úspěch.

Nejen, že jsme si užili skvělé koncerty od Gabrielle Hecl, Johny Machette a Sebastian, ale fanoušci si mohli odnést na památku i fotku s naší krásnou ambasadorskou Ivou Kubelkovou nebo moderátorem Liborem Boučkem, který nás provázel celé odpoledne svým osobitým humorem. Fanoušci youtubera Kovyho si pak přišli na své při autogramiádě jeho nové knihy „OVŠEM“. A to nebylo všechno, jako poslední host roztančila celou Galerii při svém koncertu Ewa Farna a na závěr se návštěvníci rozběhli do obchodů, kde je čekalo noční nakupování se speciálními slevami.

V 10 hodin byla rovněž otevřena nová prodejna nábytku Kika Butovice.

Novou tváří našeho obchodního centra se stala moderátorka Iva Kubelková.

Celým grand openingem provázel populární moderátor Libor Bouček.

Youtuber KOVY měl autogramiádu svojí knížky OVŠEM a rozpovídal se o svojí kariéře a světě vlogování.

Následovaly koncerty Gabrielle Helcl, Sebastiana a Johnnyho Machetta.

Jaká by to byla oslava bez pořádného dortu. Byl dvoupatrový, s logem našeho obchodního centra.

Děkujeme všem, kteří přišli oslavit grand opening spolu s námi! Věříme, že jste si to užili stejně, jako my. Moc se na vás těšíme při další návštěvě našeho OC Galerie Butovice, galerie plné nápadů.

Brzy na viděnou!

 

sys_media_21821

Napsat komentář